No logotipa līdz savam ZĪMOLAM

Palīdzēsim jaunam projektam vai uzņēmumam jau sākumā pareizi veidot vizuālo komunikāciju ar Jūsu mērķauditoriju. Kā arī palīdzēsim pieredzējušām kompānijām atsvaidzināt savus grafiskos "uzvalkus" un uzlabot komunikāciju atbilstoši Jūsu šī brīža sasniegumiem un mērķiem.#Zīmols #Zīmolvedība #Misija #Vīzija #Vērtības #Idejas #Identitāte #Logo #Rebranding

Kas ir logotips un grafiskās identitātes "patterns"?

Logotips ir identifikācijas zīme vai simbols, kura mērķis ir izcelt kompāniju starp citām. Ar simbolu, fontu un krāsu cenšoties norādīt piederību kādai konkrētai biznesa sfērai vai produktu grupai. Ļoti vēlams, jau sākumā veidot logotipu daļēji tajā iekļaujot ZĪMOLA stāstu un grafisko "patternu", kas turpmāk palīdzēs Jums veidot grafisko zīmola stilu, identitāti.

KAS IR GRAFISKĀ IDENTITĀTE?

Grafiskā identitāte ir nodefinētas korporatīvās stila vadlīnijas, kuras palīdz dažādiem elementiem saglabāt piederību zīmolam un veicina atgādinājumu par ZĪMOLU. Grafiskā identitāte var ietvert sevī daļu no ZĪMOLA stāsta, misijas un vērtībām.

KAS IR ZĪMOLS?

Zīmols ir uzņēmuma tēls kopumā ar savu stāstu un pievienoto EMOCIONĀLO vērtību. To veido ne tikai logo un grafiskā identitāte, bet produkta kvalitāte, servisa kvalitāte, apkalpojošā personāla attieksme, reputācija un personības, kas to veido, reklamē vai iesaka.

Cik svarīgs ir zīmola vai produkta nosaukums?

Strādājot pie ZĪMOLA nosaukuma un stāsta ir svarīgi jau sākumā ņemt vērā to kādos tirgos var nonākt Jūsu produkts vai pakalpojums un vai tās valsts valodā nosaukumam nav kāda nelāga nozīme. Tikpat svarīgi ir pārbaudīt vai ir iespējams piereģistrēt domēnu ar Jūsu nosaukumu, un cik tādu nosaukumu jau lieto citās valstīs. Kāda mēroga kompānijas ir ar līdzīgiem nosaukumiem un kādas ir to aktivitātes sociālajos tīklos un interneta medijos kopumā. Bieži par veiksmīgiem nosaukumiem kļūst JAUNVĀRDI kā, piemēram, Yahoo! vai Google. Mēs varam palīdzēt Jums izstrādāt nosaukumu veicot Jūsu sfēras auditu un rast labāko risinājumu.

Logotipa un grafiskās identitātes cenas

350

EIRO

700

EIRO

1400

EIRO

2500

sākot ar

"Budžeta" variants

1) Jūsu konkurentu izpēte,
2) logotipa izstrāde (3+1 varianti) ,
3) Pdf., Jpg., Eps., Ai., Cdr., formāts

Standarts

1) konkurentu izpēte,
2) nozares labāko logo izpēte,
3) logotipa izstrāde (6+2 varianti),
4) logo formāts pdf., jpg., eps., ai., cdr.,
Pirmo piedāvājumu saņemsiet
5-6 dienu laikā

BIZNESA PIEDĀVĀJUMS

1) Jūsu konkurentu izpēte,
2) nozares labāko logo izpēte,
3) logotipa izstrāde (9+3 varianti),
4) grafiskās identitātes "patterns",
5) vizītkartes,
6) veidlapa,
7) zīmogs,
8) mazais "brandbooks"

Grafiskā identitāte

1) konkurentu izpēte,
2) nozares labāko logo izpēte,
3) logotipa izstrāde (12 varianti),
4) grafiskās identitātes "patterns",
5) vizītkartes, veidlapa, zīmogs,
6) dokumentu mapē,
7) PowerPoint prezentācija,
8) Sociālo profilu dizains,
9) Sociālo profilu postu dizains,
10) T-krekli, krūze, pildspalvas,
11) Auto dizains

Ja Jums ir jautājumi rakstiet mums.

Rakstīt

NO MĀJAS LAPAS LĪDZ JŪSU MĒRĶAUDITORIJAI

Lai Jūsu kompānija, produkts vai pakalpojums vizuāli spētu atšķirties no konkurentiem un gataviem templeitu risinājumiem, mēs īpaši pievēršam uzmanību individuālam mājas lapas dizainam. Kā arī palīdzēsim iegūt Jūsu mājas lapai augstākas pozīcijas meklētājā. Izstrādājam #landingPage #mājaslapas #e-veikals #SEO #SEM #SMO

Mūsu klienti un atsaukmes

20 gadu laikā klienti, protams, ir daudz, daudz vairāk. Bet kā Jūs zināt -kvantitāte nav KVALITĀTES pazīme.

Guntars Račs

Profesionāli. Tas ir pirmais, kas nāk prātā domājot par SichevDesign. Vienlaikus tā ir arī kreativitāte ar savu, unikālu stilu, savu rokrakstu. Sadarbojamies dažādu projektu ietvaros kopš 1999. gada.

Edgars Rozentāls – CEO & founder – AIRDOG Inc

10 gadu laikā esam veiksmīgi sadarbojušies dažādu projektu ietvaros -  Airdog, Blindsave, InnovationCafe, ITgrupa. Profesionāla un atbildīga pieeja darbam ar savu stilu, entuziasmu un redzējumu.

Normunds Rutulis

Ar Pēteri kopā strādāt ir viegli un, galvenais, produktīvi. Viņš ir atvērts neparastām idejām un gatavs tādas piedāvāt pats. Manā kontā ir divi Pētera veidoti dizaini mūzikas albumiem “Magones zieds” un “N.O.A.”. Precizitāte detaļās, mazliet pārgalvības jeb kā tautā saka – dulluma, un stila tīrība ir tas,
kas Pēterim piešķir vien viņam raksturīgu rokrakstu.
Sadarboties ir prieks!

Eva Butāne – RIX Technologies valdes locekle

AS RIX Technologies ar uzņēmumu Sichev Design ir vairāk kā 7 gadu sadarbības pieredze. Esam veiksmīgi sadarbojušies gan dizaina izstrādē pēdējām divām mājas lapas versijām (www.rixtech.lv), gan arī citu projektu ietvaros, tādos kā Latvijas Brīvības muzeja lietotnes izstrādē, Urologs.lv portāla izveidē un citos. Sichev Design darbinieki allaž piedāvā kreatīvus un spilgtus dizaina risinājumus.

Andris Arhomkins – CEO – StartStrong.lv

Ar SichevDesign strādāt bija viegli, viss notika ātri un profesionāli. Īsā laikā ieguvām ne tikai jaunu vizuālo noformējumu mūsu mājas lapai, bet arī interesantas idejas visam projektam kopumā. 

Ivars Bauls – TVNET direktors

Pēteris ir dizainers ar lielu pieredzi, saprot klienta vajadzības, pat tās kuras ne vienmēr ir viegli formulēt pašam klientam. Radošais ceļš noris saprotami un ir strukturēts. Ir iespējams procesu un tā pārraudzību atstāt Pētera ziņā ieskicējot tikai vadlīnijas - īpašība, kura reti sastopama, taču kura ļoti nepieciešama sadarbojoties plašāku projektu ietvaros.

Ja Jums ir jautājumi rakstiet mums.

Rakstīt